Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2798266
10248
455
28000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
3037683
10249
455
Gaál Domonkos (1940-2009): Mezei csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). 39×29 cm
3037731
10250
455
Gy. Sándor József (1887-1936): Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5x18 cm 3037728
10251
455
Gy. Molnár István (1933-2010): Virágtanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 50×19 cm
3037756
10252
455
7500
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Jelzett mindkét művész által. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x26,5 cm 3032819
10253
455
Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 14x22,5 cm
3032815
10254
455
Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Virágos udvar. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 15,5x25 cm
3032447
10255
455
Gyulai Líviusz (1937-2021): Szűz, legelésző sárkánnyal, 1991. Litográfia, papír, jelzett, 26x43 cm. Üvegezett fakeretben. 3032054
10256
455
Gyapay Kovács Béla (1899-1973): Lovasszekér, 1950. Tus, papír, jelzett. Üveg mögött, 20×29 cm
2644322
10257
455
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Női portré. Vegyes technika, farost, jelzés nélkül. Szélein kissé sérült. 80x60 cm
3030325
10258
455
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Ház a domb tetején. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kissé sérült 35x25 cm. 3030337
10259
455
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Ragusa, 1925. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, lap alján autográf felirattal, sérült, 33,55x24,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF