Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10248.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gaál Domonkos (1940-2009): Mezei csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). 39×29 cm
10249.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gy. Sándor József (1887-1936): Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5x18 cm
10250.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Virágtanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 50×19 cm
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Jelzett mindkét művész által. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x26,5 cm
10252.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 14x22,5 cm
10253.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Virágos udvar. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 15,5x25 cm
10254.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyulai Líviusz (1937-2021): Szűz, legelésző sárkánnyal, 1991. Litográfia, papír, jelzett, 26x43 cm. Üvegezett fakeretben.
10255.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
23

Gyapay Kovács Béla (1899-1973): Lovasszekér, 1950. Tus, papír, jelzett. Üveg mögött, 20×29 cm
10256.

Rufpreis:
5 000 HUF

10257.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Ház a domb tetején. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kissé sérült 35x25 cm.
10258.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Ragusa, 1925. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, lap alján autográf felirattal, sérült, 33,55x24,5 cm.
10259.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF