Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Dante Alighieri. Fametszet, papír, jelzett, kézilevonat, 9x6 cm, üvegezett fakeretben.
10260.

Rufpreis:
2 400 HUF

Görög Rezső (1930- ?): Trogir. Színes rézkarc, papír, jelzett, 31×49 cm.
10261.

Rufpreis:
10 000 HUF

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz Oszkár, Prihoda István), számozott (134/150). Dekoratív, üvegezett, fakeretben, 22×19 cm
10262.

Rufpreis:
6 000 HUF

Guzsik Ödön (1902-1954): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 39x54 cm
10263.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10264.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gaál Imre Péter (1921-2013): Táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 59x79 cm
10265.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10266.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10267.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Gácsi Mihály (1926-1987): Piroska és a farkas. Linómetszuet, papír, jelzett, 32x50 cm
10268.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Helbing Ferenc (1870-1958): Paripa (ló), 1938 körül. Ceruza, papír, jelzett, az 1938. évi Berlini Nemzetközi Kézművesipari Kiállítás Magyar Miniszteri Biztosa levélpapírján, 15×21 cm
10269.

Rufpreis:
6 000 HUF

10270.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hankó Béla (1927-1993): Vízparti fények. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. 35×32 cm
10271.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF