Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Nolipa István Pál (1907-1986): Színpadon a Csili Művelődési Házban (Pesterzsébet), 1976. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 34x47 cm
10482.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10483.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Novák Lajos (1927-1989): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29x39 cm
10484.

Rufpreis:
3 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Apró foltokkal. 30×39,5 cm
10485.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Asztalnál. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 15x23 cm
10486.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Lányok az utcán. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 15x23 cm
10487.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10488.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Perei Zoltán (1913-1992): Madonna, velencei iskola, 15 sz., másolta Perei Z. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 15x11,5 cm.
10489.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pap Gyula (1899-1983): Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29x20 cm
10490.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10491.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat (vadászat). Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 27×38 cm
10492.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Porkoláb Zoltán (1952-): Petrarca álma, 1998. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm
10493.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF