Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971841
10482
455
38000
Nolipa István Pál (1907-1986): Színpadon a Csili Művelődési Házban (Pesterzsébet), 1976. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 34x47 cm 2949919
10483
455
28000
3027324
10484
455
Novák Lajos (1927-1989): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29x39 cm 3033172
10485
455
3200
Novák Lajos (1927-1989): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Apró foltokkal. 30×39,5 cm 3028297
10486
455
Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Asztalnál. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 15x23 cm 3028293
10487
455
Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Lányok az utcán. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 15x23 cm 2672352
10488
455
3013784
10489
455
Perei Zoltán (1913-1992): Madonna, velencei iskola, 15 sz., másolta Perei Z. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 15x11,5 cm.
3000596
10490
455
Pap Gyula (1899-1983): Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29x20 cm
2716765
10491
455
40000
3038496
10492
455
3800
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat (vadászat). Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 27×38 cm 3036894
10493
455
Porkoláb Zoltán (1952-): Petrarca álma, 1998. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF