Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Pádua Kálmán (1885-1958): Napfényes utca, 1939. Olaj, vászon, jelzett. Dublírozott, restaurált. Fakeretben. 60×50 cm.
10494.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Pataki József (1928-1995): Olvadás. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 30,5x50 cm
10495.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pörge Gergely (1858-1930): Pásztorok nyájjal, 1901. Ceruza, papír, jelzett, jobb alsó sarkában egészen apró sérüléssel. Üveg mögött, 18,5×26,5 cm
10496.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pörge Gergely (1858-1930): Aratók, 1906. Ceruza, papír, jelzett. Üveg mögött, 21,5×29 cm
10497.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pethőné Varga Györgyi (1942-): Reppenés (vadkacsák). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 20×30 cm
10498.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pálinkás Éva (1980-): Női portré. Akvarell, papír. Jelzett. 16x8 cm
10499.

Rufpreis:
3 000 HUF

10500.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Perei Zoltán (1913-1992): A lirer krónikából, Ulm 1486, másolta Perei Z (aus Lirer Chronik Ulm 1486). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 20,5x12 cm.
10501.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm
10502.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Paulovits Pál (1892-1975): Tabán 1927. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x22 cm
10503.

Rufpreis:
10 000 HUF

10504.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10505.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF