Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033065
10494
455
22000
Pádua Kálmán (1885-1958): Napfényes utca, 1939. Olaj, vászon, jelzett. Dublírozott, restaurált. Fakeretben. 60×50 cm. 3032504
10495
455
14000
Pataki József (1928-1995): Olvadás. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 30,5x50 cm 3032048
10496
455
Pörge Gergely (1858-1930): Pásztorok nyájjal, 1901. Ceruza, papír, jelzett, jobb alsó sarkában egészen apró sérüléssel. Üveg mögött, 18,5×26,5 cm 3032051
10497
455
Pörge Gergely (1858-1930): Aratók, 1906. Ceruza, papír, jelzett. Üveg mögött, 21,5×29 cm 3033532
10498
455
Pethőné Varga Györgyi (1942-): Reppenés (vadkacsák). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 20×30 cm
3032881
10499
455
Pálinkás Éva (1980-): Női portré. Akvarell, papír. Jelzett. 16x8 cm
2965938
10500
455
28000
3013746
10501
455
Perei Zoltán (1913-1992): A lirer krónikából, Ulm 1486, másolta Perei Z (aus Lirer Chronik Ulm 1486). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 20,5x12 cm. 2986140
10502
455
60000
Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm
2959279
10503
455
Paulovits Pál (1892-1975): Tabán 1927. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x22 cm
2543568
10504
455
5500
2566145
10505
455
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF