Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3036965
10602
455
Szöllősi Katica (-): Pailicsi erdő. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 20×20 cm 3036936
10603
455
Szász Endre (1926-2003): Ifjúkori önarckép, rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×9 cm 3021478
10604
455
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 10,5x18 és 15x21,5 cm közötti méretekben. 3021484
10605
455
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 15x11,5 és 15x21,5 cm közötti méretekben. + Ludas Matyi újság eredeti borítékka, rajta Szegő Gizi autográf aláírásával és feliratával 3002204
10606
455
3002207
10607
455
2896052
10608
455
9500
2992334
10609
455
3800
Szánthó Imre (1925-1998): Szentendre jégzajlás szitanyomat, papír, jelzett 43x30cm Üvegezett keretben 3005300
10610
455
3009345
10611
455
Szabó Vladimír (1905-1991): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24,5×29 cm 3035829
10612
455
Szabó Vladimir (1905-1991): Dunapart (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19,5x29,5 cm. 3033187
10613
455
Szabó Klára (?-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 36,5x49,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF