Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Szöllősi Katica (-): Pailicsi erdő. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 20×20 cm
10602.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Ifjúkori önarckép, rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×9 cm
10603.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 10,5x18 és 15x21,5 cm közötti méretekben.
10604.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 15x11,5 és 15x21,5 cm közötti méretekben. + Ludas Matyi újság eredeti borítékka, rajta Szegő Gizi autográf aláírásával és feliratával
10605.

Rufpreis:
6 000 HUF

10606.

Rufpreis:
3 000 HUF

10607.

Rufpreis:
3 000 HUF

10608.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szánthó Imre (1925-1998): Szentendre jégzajlás szitanyomat, papír, jelzett 43x30cm Üvegezett keretben
10609.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10610.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szabó Vladimír (1905-1991): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24,5×29 cm
10611.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó Vladimir (1905-1991): Dunapart (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19,5x29,5 cm.
10612.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó Klára (?-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 36,5x49,5 cm
10613.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF