https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2904538
10590
455
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Lajos (1909-1995): Alakok (tanulmány). Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 25×17 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
1607209
10591
455
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalzer István (?-): Növényválasztó. Olaj-pasztell, papír-farost, üvegezett keretben, 28×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935984
10592
455
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Székács Zoltán (1954-): "Aranyváros". Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 50×40 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2500059
10593
455
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (halványan). Üvegezett fa keretben. 28,5x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2500065
10594
455
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2957884
10595
455
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szakál Tibor (-): Figurák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle vágott és kissé foltos, 24×14,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2852017
10596
455
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hadsereg. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 84x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852022
10597
455
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968635
10598
455
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Das Lot is nicht erreichbar
2749991
10599
455
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Szörny. Olaj, műnyomó lemez, jelzés nélkül, teteje vékony kartonra kasírozva, 32,5x42 cm 2750045
10600
455
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: "Aláírások emlékére, Szász Bandi". 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication
Das Lot is nicht erreichbar
3036970
10601
455
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szöllősi Katica (-): Pailicsi tó. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 19×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse