Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10368.

Rufpreis:
10 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 40×27 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Screenprint on paper, signed. E.A. artist's proof. 40x27 cm
10369.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális kompozíció (L'Horizontalisme), 1995. Szitanyomat, papír. Művészpéldány E.A. /6 számozással. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 19x86 cm
10370.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Felhős tenger, Anglia 1938. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
10371.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kürtösi Brigitta (1978-): Nyírség. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 70x70 cm
10372.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10373.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kass János (1927-2010): Zelk Zoltán: Főhajtás a túlvilágra. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kass János autográf feliratával. Paszpartuban. 21,5x14 cm / ink on paper, unsigned, with autograph description
10374.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balaton környéki táj. Olaj, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 49×39,5 cm
10375.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Károlyfi Zsófia (1952-): Fehér ló. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 40,5×31 cm
10376.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10377.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Ilona (?-): Mediterrán hangulat. Olaj, karton, jelzett, keretben. 35x44,5 cm
10378.

Rufpreis:
6 000 HUF

Korcsog Sándor: Vízparti táj, olaj, karton. Jelezve jobbra lent: Korcsog S 200(?). 24x32 cm
10379.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF