Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Kiss Kálmán (1938-): Solymári nádas, 1990. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal, 50x70 cm
10392.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kopócsy Judit (1947-): Homlokzat (Via Guilia). Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22×30 cm
10393.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Királyfalvy (Kraft) Károly (1879-1964): Matyó ház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült. 45x52 cm
10394.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

4 db cca 1908 Kós Károly (1883-1977): 4 db enteriör terv, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 13x16 cm-ig
10395.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Lengyel Gergely Géza (-): Feleségem. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm.
10396.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gergely Géza (-): Kompozíció. Olaj, farost. Jelzett, 42x59,5 cm
10397.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gergely Géza (-): Dante és Vergilius. Tempera, karton, paszpartuban, paszpartu foltos. Jelzett: Lengyel 963, hátoldalán autográg felirat: "Lengyel G. Géza Bp. XI. Somogyi út 17/a, 47x32 cm
10398.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10399.

Rufpreis:
8 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Kertrészlet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm
10400.

Rufpreis:
5 000 HUF

10401.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10402.

Rufpreis:
12 000 HUF

10403.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF