Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2403824
10392
455
Kiss Kálmán (1938-): Solymári nádas, 1990. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal, 50x70 cm 2648664
10393
455
28000
Kopócsy Judit (1947-): Homlokzat (Via Guilia). Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22×30 cm 3036577
10394
455
Királyfalvy (Kraft) Károly (1879-1964): Matyó ház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült. 45x52 cm 3037019
10395
455
4 db cca 1908 Kós Károly (1883-1977): 4 db enteriör terv, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 13x16 cm-ig
2949641
10396
455
Lengyel Gergely Géza (-): Feleségem. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm.
2860832
10397
455
Lengyel Gergely Géza (-): Kompozíció. Olaj, farost. Jelzett, 42x59,5 cm
2860860
10398
455
15000
Lengyel Gergely Géza (-): Dante és Vergilius. Tempera, karton, paszpartuban, paszpartu foltos. Jelzett: Lengyel 963, hátoldalán autográg felirat: "Lengyel G. Géza Bp. XI. Somogyi út 17/a, 47x32 cm 2980401
10399
455
2999886
10400
455
László Gyula (1910-1998): Kertrészlet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm 2736000
10401
455
5500
2557485
10402
455
2862042
10403
455
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF