Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523044
10174
455
Ék Sándor (1902-1975): Új iskola. Litográfia, papír, jelzett. Lap teteje kissé hullámos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 49×37,5 cm 2523043
10175
455
2523046
10176
455
9500
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színes litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 49×37 cm
2968552
10177
455
Elekes Károly (1951-): Új kromoszóma. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2945686
10178
455
2619487
10179
455
Élesdy István (1912-1987): Házak-fák. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 25x38,5 cm 2656227
10180
455
24000
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry Terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 31x46 cm 2656225
10181
455
24000
Élesdy István (1912-1987): Ősz a Halászbástyán. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva:Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33x45 cm 3005349
10182
455
3037742
10183
455
Ezüst György (1935-2017): Őszi hangulat. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 46×36 cm 3038247
10184
455
Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró folttal, 22,5x38 cm
2636079
10185
455
4200
Elekfy Jenő (1895-1968): Duna-híd. Akvatinta, papír, jelzett, lap széle sérült, kis gyűrődésekkel, 29×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF