Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10198.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

F. Györffy Anna (1915-2006): 5db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

10201.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10202.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10203.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10204.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39x26 cm
10205.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fekete Esteban (1924-2009): Arany János a Margit-szigeten. Színes fametszet, papír, jelzett, Fekete Esteban autográf ajándékozási soraival 1988-ból, lap széle kissé elszíneződött, 40×50 cm
10206.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Beszélgetők. Linómetszet, papír, jelzett, 32,5×25,5 cm
10207.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Farkas József (?-): Szürrealista vénusz. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 29,5x37 cm
10208.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10209.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Eduardo Forlenza (1861-1934): Csábító hölgy. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 50x60 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
10210.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF