Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018249
10198
455
3013478
10200
455
F. Györffy Anna (1915-2006): 5db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
2971625
10201
455
140000
2616888
10202
455
34000
2768197
10203
455
2884418
10204
455
2912406
10205
455
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39x26 cm
3037705
10206
455
Fekete Esteban (1924-2009): Arany János a Margit-szigeten. Színes fametszet, papír, jelzett, Fekete Esteban autográf ajándékozási soraival 1988-ból, lap széle kissé elszíneződött, 40×50 cm 3037740
10207
455
Farkasházy Miklós (1895-1964): Beszélgetők. Linómetszet, papír, jelzett, 32,5×25,5 cm 3036701
10208
455
24000
Farkas József (?-): Szürrealista vénusz. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 29,5x37 cm
2807442
10209
455
3034621
10210
455
100000
Eduardo Forlenza (1861-1934): Csábító hölgy. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 50x60 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF