Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3034561
10308
455
Horváth Tamás (?-): Kavalkád. Olaj, farost, jelzett, apró széli sérülésekkel, 39x29,5 cm
2982739
10309
455
Istókovits Kálmán (1898-1990): A felrobbantott Ferenc-József híd (Szabadság híd), Budapest, 1946. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Kissé foltos. 18x28 cm
2981452
10310
455
3019810
10311
455
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891-1956) : Legény. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Iványi Grünwald és Prihoda által). Apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×24 cm
2995755
10312
455
Iván Szilárd (1912-1988): Este. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x29 cm
2804263
10313
455
Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet virágokkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42×32 cm
2859093
10314
455
2888553
10315
455
2980883
10316
455
24000
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm
3009919
10317
455
17000
Ilosvai Varga István (1895-1978): Gyermek portré, 1913. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 33x22,5 cm 3036859
10318
455
9500
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×18 cm
3033181
10319
455
Imre István (1918-1983): Fehér virágok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 38,5x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF