Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750296
10320
455
Józsa János (1936-2016): 13 nagy méretű rézkarcról készített ofszet nyomat. Jelzettek a nyomaton 29x40 cm
3019384
10321
455
28000
Jakab Ilona (1929-1990): Erdélyi városrészlet. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x20,5 cm
3022454
10322
455
15000
Jávor Piroska (1944-): Ismét elmúlt egy év, 2003. Szitanyomat, merített papír. Jelzett, számozott (17/30). Lapméret: 42x35 cm. Merített papír mappában. 2811753
10323
455
3035953
10324
455
85000
Francois Maxime Joly (1970-): Titan, 2006. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm
2631620
10325
455
Józsa János (1936-2016): Anyaság. Rézkarc, papír, jelzett, 15×9,5 cm
3013469
10326
455
Kiss János (1905-1984): Palóc anya gyermekeivel. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli néhány apró folttal. Kartonra ragasztva. 19,5x14 cm 2890495
10327
455
Konstantin László (1930- ): Fiú (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, 29,5x21 cm 2936592
10328
455
3800
2922674
10329
455
24000
2992244
10330
455
28000
Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Itatás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, laza fakeretben. 60x80 cm 2992242
10331
455
Karádi Béla (?-): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x42,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF