Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750416
10542
455
15000
3034275
10543
455
Radnai József (1896-1963): Utcarészlet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 50×40 cm 3033546
10544
455
14000
Reinprecht Károly (1903-?): Erdei patak. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 28×33,5 cm 3033302
10545
455
Rákosi Uitz János (1887-?): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, vakráma nélkül, 25×34 cm 3034771
10546
455
Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 33×24 cm
3035730
10547
455
Réti Mátyás (1922-2002): Pipacsok. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 36x27,5 cm 3034777
10548
455
Réti Mátyás (1922-2002): Eger télen. Színes linómetszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 25,5×33 cm 3034776
10549
455
Réti Mátyás (1922-2002): Pécsi házak. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38×29 cm 3034773
10550
455
Réti Mátyás (1922-2002): Falu. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×28 cm
2382648
10551
455
2913765
10552
455
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt gitárral. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 25×17 cm 3001679
10553
455
120000
Franz Xaver Reinhold (1816-1893): Seebenstein várának udvara, 1885. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: F. Reinhold 1885. Proveniencia: BÁV, 31. képaukció, 1973, 189. tétel. Hátoldalán az aukció címkéjével és Schloss Eisgrub raglappal Fakeretben. 31x21 cm. / Franz Xaver Reinhold (1816-1893), Austrian painter: Seebenstein castle, 1885. Oil on canvas. Signed lower left: F. Reinhold 1885. Auctioned: BÁV, 31st auction, 1973, lot 189. With auction label and Schloss Eisgrub label on the reverse. Framed. 31x21 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF