Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3037026
10554
455
Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatók. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos, kissé sérült,16x23 cm 2982964
10555
455
Somlai Vilma (1938-2007): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
2982976
10556
455
Somlai Vilma (1938-2007): Présház. Linómetszet, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb sérülésekkel, 35×50 cm
2919815
10557
455
S. Iván János (?-): Virágok. Olaj, farost. Jelzett, a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm 3005588
10558
455
Samu Hajnalka (?-): Little blue. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 55x46 cm
3005594
10559
455
Samu Hajnalka (?-): Layers (rétegek). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
2796689
10560
455
24000
2977648
10561
455
24000
Sugár Gábor (1976-): Homokóra. Akril, vászon, kollázs, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm
2859072
10562
455
Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm
3018325
10563
455
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 43x55 cm
2879461
10564
455
24000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 41x55cm
2642475
10565
455
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF