Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3034814
10662
455
Váczi András (1967-): Torre dos Clerigos. Réz nyomódúc. 16,5x11 cm. 2822619
10663
455
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Pár az erdőben, rézkarc, papír, jelzett a karcon, körbevágva, 10,5×15 cm 2892014
10664
455
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, 1943. Tempera, papír, jelezve balra lent, 62x46,5 cm / Mátyás Varga (1910-2002): Cluj, 1943. Tempera on paper, signed lower left, 62x46,5 cm cm 3012256
10665
455
Váczi András (1967- ), 2 db mű: Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 5,5x21 cm
3009991
10666
455
Varga Nándor Lajos (1895-1978), Rohbock után: Pécs látképe. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapszéli apró folttal. Üvegezett fakeretben. 10x14,5 cm
2985787
10667
455
38000
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása, 20x13 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition. Serigraphy on paper, unsigned, framed 3037733
10668
455
Veszprémi Endre (1925- ): Lovas munkásőrök zászlóavatásra vonulnak. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29 cm 3038243
10669
455
Vértes Éva (-): Absztrakt kompozíció. Akril, vászon. 40×40 cm
3037389
10670
455
14000
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm.
3038468
10671
455
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Téli táj. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, antik üvegezett, sérült fakeretben. 22×33,5 cm. 3034802
10672
455
Vida Zoltán (1926-): Vízparti táj, 1976. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm.
3034821
10673
455
40000
Váczi András (1967-): Planeet spiraal. Olaj., vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Reprodukálva: https://www.artmajeur.com/andras-vaczi/en/artworks/12336692/planeet-spiraal. 39x48 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF