Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Váczi András (1967-): Torre dos Clerigos. Réz nyomódúc. 16,5x11 cm.
10662.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Pár az erdőben, rézkarc, papír, jelzett a karcon, körbevágva, 10,5×15 cm
10663.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, 1943. Tempera, papír, jelezve balra lent, 62x46,5 cm / Mátyás Varga (1910-2002): Cluj, 1943. Tempera on paper, signed lower left, 62x46,5 cm cm
10664.

Rufpreis:
1 200 HUF

Váczi András (1967- ), 2 db mű: Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 5,5x21 cm
10665.

Rufpreis:
2 400 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978), Rohbock után: Pécs látképe. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapszéli apró folttal. Üvegezett fakeretben. 10x14,5 cm
10666.

Rufpreis:
1 800 HUF

Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása, 20x13 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition. Serigraphy on paper, unsigned, framed
10667.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Veszprémi Endre (1925- ): Lovas munkásőrök zászlóavatásra vonulnak. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29 cm
10668.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vértes Éva (-): Absztrakt kompozíció. Akril, vászon. 40×40 cm
10669.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm.
10670.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Téli táj. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, antik üvegezett, sérült fakeretben. 22×33,5 cm.
10671.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vida Zoltán (1926-): Vízparti táj, 1976. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm.
10672.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Váczi András (1967-): Planeet spiraal. Olaj., vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Reprodukálva: https://www.artmajeur.com/andras-vaczi/en/artworks/12336692/planeet-spiraal. 39x48 cm.
10673.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF