Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10650.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Varga Vilmos (1952-2016): Női portré és szürrealista alakok. 2 db nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11x6,5 és 9x5,5 cm
10651.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Őszi hangulat. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 59×79 cm
10652.

Rufpreis:
10 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Danaidák, 1934. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 10,5×18 cm
10653.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Varga Mátyás (1910-2002): Várakozó család, 1939. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 14×18 cm
10654.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10655.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10656.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10657.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Geri (1951-): Matrix in trouble. Vegyes technika, farost. Jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x70 cm.
10658.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10659.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Vasarely Victor (1908-1997): CHEYT-OND. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CHEYT-OND. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10660.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Váczi András (1967-): Híd, hajó. Réz nyomódúc. 11x16 cm.
10661.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF