Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3003059
10650
455
30000
2994547
10651
455
Varga Vilmos (1952-2016): Női portré és szürrealista alakok. 2 db nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11x6,5 és 9x5,5 cm
3019993
10652
455
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Őszi hangulat. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 59×79 cm 3018836
10653
455
3200
Varga Mátyás (1910-2002): Danaidák, 1934. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 10,5×18 cm 3018838
10654
455
Varga Mátyás (1910-2002): Várakozó család, 1939. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 14×18 cm
2940501
10655
455
40000
Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
2940497
10656
455
40000
Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
2935766
10657
455
2967227
10658
455
28000
Varga Geri (1951-): Matrix in trouble. Vegyes technika, farost. Jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x70 cm.
2662645
10659
455
26000
2940508
10660
455
40000
Vasarely Victor (1908-1997): CHEYT-OND. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CHEYT-OND. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
3034810
10661
455
Váczi András (1967-): Híd, hajó. Réz nyomódúc. 11x16 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF