Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768746
10430
455
4800
3031768
10431
455
Müller Árpád (1961-2006): Cím nélkül. Rézmetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10×8 cm.
3033036
10432
455
Mühlbeck Károly (1869-1943): Farkas és bárány. Tus, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 14,5x11 cm 3031587
10433
455
14000
3005343
10434
455
Meggyes László (1928-2003): Portré. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, apró folttal 23×17 cm
3026643
10435
455
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, fa, jelezve jobbra középen lent. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 14x19 cm
3026637
10436
455
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 23x17,5 cm 2717011
10437
455
24000
2819557
10438
455
48000
2993011
10439
455
48000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40) 2993838
10440
455
65000
3037723
10441
455
Menyhárt József (1901-1976): Festőállvány előtt. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 19×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF