Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10430.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Müller Árpád (1961-2006): Cím nélkül. Rézmetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10×8 cm.
10431.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mühlbeck Károly (1869-1943): Farkas és bárány. Tus, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 14,5x11 cm
10432.

Rufpreis:
6 000 HUF

10433.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Meggyes László (1928-2003): Portré. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, apró folttal 23×17 cm
10434.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, fa, jelezve jobbra középen lent. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 14x19 cm
10435.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 23x17,5 cm
10436.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10437.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10438.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40)
10439.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10440.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Menyhárt József (1901-1976): Festőállvány előtt. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 19×24 cm
10441.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF