Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3009912
10404
455
Lóránt János Demeter (1938-), kétoldalas mű: Ágyszám No.1. Tus, akvarell, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. Hátoldalán tusrajz. 20,56x29 cm 3009928
10405
455
17000
Lipták Pál (1922-2007): Egy régi szőnyeg maradéka. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm
2993832
10406
455
60000
3038148
10407
455
Kun Mária (1944-): Mákgubók. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
3036914
10408
455
4200
Lenkey Zoltán (1936-1983): József Attila: A kutya. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15×12 cm 3040259
10409
455
38000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Robotember. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle sérült. 27x20,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Robot man. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet damaged. 27x20,5 cm 3031859
10410
455
38000
Lápossy Hegedűs Géza (1875-1929): Virágos kert, 1916. Akvarell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, korabeli szecessziós fakeretben. 50×67,5 cm
2968216
10411
455
32000
3034288
10412
455
Lengyel András (1952-): Felhőpiramis, "a láthatatlan tükrözi a láthatót" ("Album lapok V."). Ofszet, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. II/XV számozással. 36x25 cm
3033126
10413
455
3200
Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2004. Színes rézkarc, papír, jelzett. 27x16 cm 3033139
10414
455
Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi darab. 15x24,5 cm
3033145
10415
455
Ligeti Miklós (1982-): Szürreális körtánc, 2008. Akvarell, papír, jelzett. 16x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF