Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Lóránt János Demeter (1938-), kétoldalas mű: Ágyszám No.1. Tus, akvarell, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. Hátoldalán tusrajz. 20,56x29 cm
10404.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lipták Pál (1922-2007): Egy régi szőnyeg maradéka. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm
10405.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10406.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Kun Mária (1944-): Mákgubók. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
10407.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): József Attila: A kutya. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15×12 cm
10408.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
27

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Robotember. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle sérült. 27x20,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Robot man. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet damaged. 27x20,5 cm
10409.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Lápossy Hegedűs Géza (1875-1929): Virágos kert, 1916. Akvarell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, korabeli szecessziós fakeretben. 50×67,5 cm
10410.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10411.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Lengyel András (1952-): Felhőpiramis, "a láthatatlan tükrözi a láthatót" ("Album lapok V."). Ofszet, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. II/XV számozással. 36x25 cm
10412.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2004. Színes rézkarc, papír, jelzett. 27x16 cm
10413.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi darab. 15x24,5 cm
10414.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ligeti Miklós (1982-): Szürreális körtánc, 2008. Akvarell, papír, jelzett. 16x23 cm
10415.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF