Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020932
10186
455
Fábry János (1947-): Ide a kukacot (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 21x29,5 cm
3013473
10187
455
F. Györffy Anna (1915-2006): 6 db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
2667264
10188
455
F. Györffy Anna (1915-2006): 7 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. Egyik sérült. 20x13 cm-ig 2616856
10189
455
F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig 2936503
10190
455
2897708
10191
455
2983966
10192
455
F. Rados Márta (1931-2021): Tanulmányrajzok össz. 3 db lapon. Ceruza, tus, papír, kettő jelzett. 1 lap hajtásnyommal. 50x38 és 35x25 cm
2992828
10193
455
36000
2799054
10194
455
75000
Frank Frigyes (1890-1976): Kalapos önarckép. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fakeretben, 42×31 cm 3019691
10195
455
24000
Forray Nóry (1968-): Pletykás társaság. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm
2577367
10196
455
2935884
10197
455
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF