Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Fábry János (1947-): Ide a kukacot (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 21x29,5 cm
10186.

Rufpreis:
5 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 6 db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
10187.

Rufpreis:
5 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 7 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. Egyik sérült. 20x13 cm-ig
10188.

Rufpreis:
6 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig
10189.

Rufpreis:
2 400 HUF

10190.

Rufpreis:
12 000 HUF

10191.

Rufpreis:
2 400 HUF

F. Rados Márta (1931-2021): Tanulmányrajzok össz. 3 db lapon. Ceruza, tus, papír, kettő jelzett. 1 lap hajtásnyommal. 50x38 és 35x25 cm
10192.

Rufpreis:
3 000 HUF

10193.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Frank Frigyes (1890-1976): Kalapos önarckép. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fakeretben, 42×31 cm
10194.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Forray Nóry (1968-): Pletykás társaság. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm
10195.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10196.

Rufpreis:
2 400 HUF

10197.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF