Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3037686
10073
455
Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm 3038235
10074
455
Ballagó Imre (1915-1997): Női akt. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 61×43 cm 3040237
10075
455
28000
Benes József (1938-2017): Pántokban VI., 1981. Szitanyomat, kollázs (szövet), papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./VII. számozással, 59x45 cm.
3038357
10076
455
B. Hajdú László (1926-1998): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobra lent. Dekoratív fakeretben, 28,5×20,5 cm
3005182
10077
455
36000
3035651
10079
455
9500
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balaton, Máriafürdő. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Barabás Reismann Gizella autográf ajándékozási soraival 1945-ből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×32 cm 2967144
10080
455
Boros Attila (1971- ): Szenvedély (erotikus rajz). Tus, szén, fedőfehér, papír. Jelezve jobbra lent. 29,5x22 cm. Üvegezett fakeretben. 3033264
10081
455
80000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm 2982675
10082
455
3200
Biai-Föglein István (1905-1974): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5×29,5 cm 3032529
10083
455
Berki Viola (1932-2001): Enyészet városa. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (XV/XV), üvegezett fakeretben, 29×24 cm 3033104
10084
455
4200
Bordás Ferenc (1911-1982): Öreg faluvég, fametszet, papír, jelzett, 27×22 cm
3033109
10085
455
7500
Barta László (1902-?): Hölgy a szobában, 1924. Rézkarc, papír, jelzett, 11×13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF