Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm
10073.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ballagó Imre (1915-1997): Női akt. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 61×43 cm
10074.

Rufpreis:
8 000 HUF

Benes József (1938-2017): Pántokban VI., 1981. Szitanyomat, kollázs (szövet), papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./VII. számozással, 59x45 cm.
10075.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

B. Hajdú László (1926-1998): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobra lent. Dekoratív fakeretben, 28,5×20,5 cm
10076.

Rufpreis:
5 000 HUF

10077.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balaton, Máriafürdő. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Barabás Reismann Gizella autográf ajándékozási soraival 1945-ből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×32 cm
10079.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
15

Boros Attila (1971- ): Szenvedély (erotikus rajz). Tus, szén, fedőfehér, papír. Jelezve jobbra lent. 29,5x22 cm. Üvegezett fakeretben.
10080.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
10081.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Biai-Föglein István (1905-1974): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5×29,5 cm
10082.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Berki Viola (1932-2001): Enyészet városa. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (XV/XV), üvegezett fakeretben, 29×24 cm
10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Öreg faluvég, fametszet, papír, jelzett, 27×22 cm
10084.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Barta László (1902-?): Hölgy a szobában, 1924. Rézkarc, papír, jelzett, 11×13,5 cm
10085.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF