Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936477
10098
455
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x20 cm
2936480
10099
455
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14,5x20 cm
2918627
10100
455
Bitay Anna (?-?), erdélyi magyar festőnő, működött 1940 körül Marosvásárhelyen: Olvasó hölgy portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x20 cm.
3014890
10101
455
28000
Benkő Cs. Gyula (1939-): Aszófő Balaton mellett. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon a művész autográf soraival. 21x42 cm
2920344
10102
455
B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente. Olaj, falemez, jelzés nélkül. Fakeretben. 28×39,5 cm
2779605
10103
455
13000
2914293
10104
455
Bardócz Árpád (1882-1938): Albert magyar király portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 30x21,5 cm
2914368
10105
455
Bardócz Árpád (1882-1938): Ferenc Károly Habsburg főherceg, I. Ferenc József apjának portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 30x21,5 cm
2967008
10106
455
2797927
10107
455
3019500
10108
455
3400
Bozsik István (1941-2006): Havas udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, egy apró folttal, 20×25 cm
2677590
10109
455
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF