Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033538
10211
455
50000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 56×40 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass. 3040371
10212
455
32000
Farkas Eszter (1900-1983), 1924-1929 között Nagybányán tanult: Női portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 65x51 cm. 2670103
10214
455
2670101
10215
455
Farkas Gyula (1946-) Nádas. Olaj, farost, jelzett 40x60 cm. Keretben (kopott) 2864762
10216
455
Farkasházy Miklós (1895-1964): Téli nap. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22,5×29,5 cm
3013591
10217
455
2576451
10218
455
46000
3001242
10219
455
28000
2888605
10220
455
3015937
10221
455
40000
Piero Gauli (1916-2012): Virágok. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Fakeretben. 30x20 cm
3020177
10222
455
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír. Glatz és Prihoda által jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35,5×25 cm 2022405
10223
455
13000
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF