Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Farkasházy Miklós (1895-1964): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 56×40 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass.
10211.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Farkas Eszter (1900-1983), 1924-1929 között Nagybányán tanult: Női portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 65x51 cm.
10212.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10214.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Farkas Gyula (1946-) Nádas. Olaj, farost, jelzett 40x60 cm. Keretben (kopott)
10215.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Farkasházy Miklós (1895-1964): Téli nap. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22,5×29,5 cm
10216.

Rufpreis:
8 000 HUF

10217.

Rufpreis:
2 800 HUF

10218.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10219.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10220.

Rufpreis:
2 800 HUF

Piero Gauli (1916-2012): Virágok. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Fakeretben. 30x20 cm
10221.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír. Glatz és Prihoda által jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35,5×25 cm
10222.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm
10223.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF