Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Gyáni Margit (?- ): Madonna. Akril, falemez, jelzett, 40x30 cm
10236.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gerster Károly (1859-1940): Pihenő. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 1950 körüli bélyegzőjével. Apró felületi sérüléssel. 15x24 cm.
10237.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Favágók, 2 db fametszet, papír, jelzett, 17×11 és 21×15 cm
10238.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Kufárok kiüzése. Linó, papír, jelzett 23x15 cm
10239.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):Lovak a pusztán. Linó, papír, jelzett 16x22 cm
10240.

Rufpreis:
2 400 HUF
18

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):San Vito Cictino. Linó, papír, jelzett 19x30 cm
10241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Győrfi András (1964-): A harcos és a bika, 2000. Toll, papír. Jelezve jobbra lent. 21x29 cm
10242.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gönczi Béla (1934-): Budapest Hilton 1985. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (560/2000), 8,5x14 cm
10243.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gergely Pál (?-?): Szépasszonyvölgy, Eger. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 23,5×30 cm
10244.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gémes Éva (1925-): Utca. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 22,5×27,5 cm
10245.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10246.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof..
10247.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF