https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2903135
10458
455
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2903138
10459
455
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2990683
10460
455
0
180000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3002951
10461
455
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2848236
10462
455
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Polygon with three edges. Olaj, akril, farost. Jelezve jobbra lent. 55x75 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2791983
10463
455
0
240000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2722254
10464
455
0
3400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Endre (?-?): Margitszigeti romok. Tus, papír, jelzett, 40x28 cm 2945731
10465
455
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Absztrakt kompozíció, 1981. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2656220
10466
455
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Endre (?-?): Lánchíd, Budapest, 1987. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 32×41 cm 2739435
10467
455
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Festőpaletta. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27,5x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739382
10468
455
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Lágy geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun.24x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739446
10469
455
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27x40cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse