Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Varga Mátyás (1910-2002): Testvérek, 1935. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 14×10 cm
10674.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Varga Mátyás (1910-2002): Nyomorultak, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 12,5×8 cm
10675.

Rufpreis:
2 800 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, 1940. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 26×18 cm
10676.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vojnits Richárd (1942-): Vásár. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 70×50 cm
10677.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Varga Nándor Lajos(1895-1978): Műcsarnok, 1919. Köztulajdonba vett műalkotások első kiállítása. Rézkarc, papír, jelzett, kis foltok, 20x29 cm
10678.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

V. Tóth Gábor (1966-): Vitorlások a Tihanyi Apátság felől. Olaj, farost, jelzett, 40x60cm (Zsűri száma: 141107/06) Dekoratív ezüst színű keretben.
10679.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Helene Wagner (1878-1956): Stuttgarti táj. Olaj, vászon. Jelzett. kisebb felületi sérülésekkel
10680.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Wágner Géza (1879-1939): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 72x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10681.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zádor István (1882-1963): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x34 cm
10682.

Rufpreis:
5 000 HUF

10683.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Záhonyi Géza (1889-?): Parád környéki táj, 1952. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, keret hátoldalán kiállítási raglap töredékekkel, 55×68,5 cm
10684.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Zöldy Emil (1913-1982): Dombos táj, 1980. Akvarell, papír. jelzett. Lap hátoldalán paszupartuzás nyomaival. 26x41 cm.
10685.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF