Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018858
10674
455
3200
Varga Mátyás (1910-2002): Testvérek, 1935. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 14×10 cm
3018860
10675
455
Varga Mátyás (1910-2002): Nyomorultak, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 12,5×8 cm
3018863
10676
455
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, 1940. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 26×18 cm
3033523
10677
455
32000
Vojnits Richárd (1942-): Vásár. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 70×50 cm 2926894
10678
455
5500
Varga Nándor Lajos(1895-1978): Műcsarnok, 1919. Köztulajdonba vett műalkotások első kiállítása. Rézkarc, papír, jelzett, kis foltok, 20x29 cm 2625466
10679
455
36000
V. Tóth Gábor (1966-): Vitorlások a Tihanyi Apátság felől. Olaj, farost, jelzett, 40x60cm (Zsűri száma: 141107/06) Dekoratív ezüst színű keretben. 3014865
10680
455
24000
Helene Wagner (1878-1956): Stuttgarti táj. Olaj, vászon. Jelzett. kisebb felületi sérülésekkel
3003966
10681
455
40000
Wágner Géza (1879-1939): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 72x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2999903
10682
455
Zádor István (1882-1963): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x34 cm
2935614
10683
455
24000
2780641
10684
455
42000
Záhonyi Géza (1889-?): Parád környéki táj, 1952. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, keret hátoldalán kiállítási raglap töredékekkel, 55×68,5 cm
2711400
10685
455
9500
Zöldy Emil (1913-1982): Dombos táj, 1980. Akvarell, papír. jelzett. Lap hátoldalán paszupartuzás nyomaival. 26x41 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF