Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2980892
10566
455
3036981
10567
455
Stojiljkovic, Aleksandra (-): Vitorlások a vízen. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 20×20 cm 3036978
10568
455
Stojiljkovic, Aleksandra (-): Csónak a vízparton. Akril karton, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 20×20 cm 2939040
10569
455
Santhó Miklós (1868-1944): Napfényes udvar, 1932. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 34x24 cm
3000555
10570
455
Sebestyén János (1957-): Ablak. Akril, farost, jelzett, keretben, 24x24 cm Kis sérülés a kereten 2626872
10571
455
14000
3005583
10572
455
Samu Hajnalka (?-): Hajlítások (bends). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x50 cm
3005579
10573
455
Samu Hajnalka (?-): Vízimalom (water mill). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
3035834
10574
455
Scultéty Éva (1917-2001): Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 39×29 cm 2642447
10575
455
3018356
10576
455
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán 1930 őszi kiállítás raglapjával, 35,5x49,5 cm 3018349
10577
455
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon, farostra szögelve, jelezve balra lent, 41,5x55,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF