Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2732267
10344
455
Kiss Attila (1941-): Herend, új lakótelep. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 12,5x30 cm
2931457
10345
455
Kondor Béla (1931-1972): Az utcán, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
2981973
10346
455
Kárpáti Rudolf (-): Csikós lovakkal. Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Kárpáti R. 18x23 cm. Lap széle kissé foltos. 2959258
10347
455
2903530
10348
455
Kozma István (1937-2020): Női alak, 1999. Filctoll, papír, jelzett, Kozma István autográf dedikációjával, kissé foltos, üvegezett keretben. 55×39 cm.
2692394
10349
455
Konecsni György (1908-1970): Haán Lajos békéscsabai történetíró. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2380326
10350
455
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Játékbaba. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fa keretben. 45×26 cm 2968578
10351
455
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2945734
10352
455
14000
Kismányoki Károly (1943-2018 ): Láthatár - Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm 2782108
10353
455
Klimó István (1883-1961): Portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 68×55 cm
2650437
10354
455
Kerekes József (1892-1938): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 18×20 cm
2872317
10355
455
Kéri Imre (1945- ): Csónak, 1979. Szén, papír, jelzett. 29,5x42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF