Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10332.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
10333.

Rufpreis:
1 800 HUF

10334.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kövér Gyula (1883-1972): Apáca. Rézkarc. papír. Jelzett. 24x18 cm
10335.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kastaly István (1892 - 1991): Egri patak. Olyan, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 38x47cm
10336.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Kiss János (1905-1984): Öreg férfi. Rézkarc, papír, jelzett. 15x10 cm
10337.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss János (1905-1984): Lány népviseletben. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. 17x12 cm
10338.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kováts Mátyus Erzsébet (1951-). "Ágnes asszony", 1984. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 14,5x10,5 cm
10339.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 60×35 cm
10340.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10341.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm
10342.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm
10343.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF