Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991888
10332
455
32000
Kárpáthy László (1900-?): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×80 cm.
2888367
10333
455
Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
2874293
10334
455
30000
Kunt Anna (1985-): Smaragdarany. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalon. 50x70cm.
3020770
10335
455
Kövér Gyula (1883-1972): Apáca. Rézkarc. papír. Jelzett. 24x18 cm
2576449
10336
455
65000
Kastaly István (1892 - 1991): Egri patak. Olyan, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 38x47cm 3013269
10337
455
Kiss János (1905-1984): Öreg férfi. Rézkarc, papír, jelzett. 15x10 cm 3013275
10338
455
Kiss János (1905-1984): Lány népviseletben. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. 17x12 cm 3015700
10339
455
Kováts Mátyus Erzsébet (1951-). "Ágnes asszony", 1984. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 14,5x10,5 cm
3019792
10340
455
15000
Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 60×35 cm 2888544
10341
455
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális táj (cím nélkül). Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x19 cm
2985254
10342
455
Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm
2985250
10343
455
Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF