Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2168188
10470
455
3200
Chaim Nahor (1914-1993, izraeli festő és grafikus): Férfi és női portré, 2 db mű. Szén, papír, jelzett, kissé foltos. 38,5x28 cm / Chaim Nahor (1914-1993, painter from Israel): Portrait of a man and woman, 2 pcs. Coal, paper, signed, a bit spotty. 38,5x28 cm 2950138
10471
455
19000
Nolipa István Pál (1907-1986): Hullámvasút (Vidámpark), 1966. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 37x28 cm
3001145
10472
455
90000
3037714
10473
455
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Álló női akt és női arckép. Ceruza, szén, papír, jelzett, 28x28 és 46x38 cm 3038080
10474
455
3800
3038013
10475
455
Nyáry Éva (1946-): Napfényes erdő, 1992. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 50x60 cm 3032059
10476
455
Nagy Szilveszter (?-?): Naplesők, 1999. Tus, papír, jelzett, üveg mögött, 19×28,5 cm
3032061
10477
455
Nagy Szilveszter (?-?): Család, 1997. Tus, papír, jelzett, üveg mögött, 28×20 cm 3032062
10478
455
Nagy Szilveszter (?-?): Gyülekezés, 1998. Tus, papír, jelzett, üveg mögött, 19×28 cm
2993806
10479
455
Nyergesi János (1895-1982): Dunaparton legelésző kecske. Tus, akvarell, papír, jelzett. 31x22 cm 3038076
10480
455
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 12x17 cm
2795114
10481
455
55000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF