Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033162
10086
455
Boldizsár István (1897-1984): Híd a patakon. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, 19,5x24,5 cm
3032246
10087
455
Bánsági András (1934-1993):Kós Károly portréja. Linómetszet, papír. Jelzett.10x7 cm 3036255
10088
455
Banksy: Monkey Queen. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 105/150. Lapméret:70x50 cm, Feltekerve / Numbered 2694602
10089
455
14000
Budaváry Sándor (?-?): Cowboy. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 49×70 cm
3032046
10090
455
Buhály József (1945-): "Vitatkozók". Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 27,5×18,5 cm 3020939
10091
455
Balázs Péter (1945-): Törőcsík Mari portréja, 1990. Golyóstoll, papír, jelzett. Törőcsík Mari autográf dedikációjával. 21x15 cm 3000972
10092
455
Bognár Árpád (1931-2004): Felszabadulás 1944 ősze. Rézkarc, papír, jelzett. 29x42 cm
2903148
10093
455
2863099
10094
455
60000
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm
3001847
10095
455
Budai Tibor (1946-): Irányított vadgazdálkodás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20). Lap teteje és alja kartonra rögzítve. Lapon apró foltokkal. 54x30,5 cm
2448128
10096
455
2983067
10097
455
4200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF