Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Boldizsár István (1897-1984): Híd a patakon. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, 19,5x24,5 cm
10086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánsági András (1934-1993):Kós Károly portréja. Linómetszet, papír. Jelzett.10x7 cm
10087.

Rufpreis:
2 400 HUF

Banksy: Monkey Queen. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 105/150. Lapméret:70x50 cm, Feltekerve / Numbered
10088.

Rufpreis:
10 000 HUF
40

Budaváry Sándor (?-?): Cowboy. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 49×70 cm
10089.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Buhály József (1945-): "Vitatkozók". Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 27,5×18,5 cm
10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Balázs Péter (1945-): Törőcsík Mari portréja, 1990. Golyóstoll, papír, jelzett. Törőcsík Mari autográf dedikációjával. 21x15 cm
10091.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár Árpád (1931-2004): Felszabadulás 1944 ősze. Rézkarc, papír, jelzett. 29x42 cm
10092.

Rufpreis:
2 400 HUF

10093.

Rufpreis:
5 000 HUF

Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm
10094.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Budai Tibor (1946-): Irányított vadgazdálkodás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20). Lap teteje és alja kartonra rögzítve. Lapon apró foltokkal. 54x30,5 cm
10095.

Rufpreis:
10 000 HUF

10096.

Rufpreis:
800 HUF

10097.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF