Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Almásy Aladár (1946-): A tizenhat éves Bocskay István, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. 37x27 cm. Üvegezett fakeretben.
10060.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Óvodások. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 19×33 cm.
10061.

Rufpreis:
4 000 HUF

10062.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jalta. rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10063.

Rufpreis:
1 600 HUF

10064.

Rufpreis:
12 000 HUF

Uri Asaf (1942-): Hedi szemüvege. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x35 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
10065.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm.
10067.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bakoss Tibor (1868-1950): Baromfik az udvaron. Akvarell, papír, jelzett. Üveg mögött 27x20 cm
10068.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Török Ignác (1795-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Foltos. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. 30x21 cm
10069.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Damjanich János (1804-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm
10070.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Mészáros Lázár (1796-1858) honvéd altábornagy, hadügyminiszter portréja. Ceruza, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm
10071.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed.
10072.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF