Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2986071
10060
455
14000
Almásy Aladár (1946-): A tizenhat éves Bocskay István, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. 37x27 cm. Üvegezett fakeretben. 2971696
10061
455
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Óvodások. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 19×33 cm.
2722510
10062
455
3200
2990872
10063
455
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jalta. rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
2781933
10064
455
2872433
10065
455
24000
Uri Asaf (1942-): Hedi szemüvege. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x35 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
2914178
10067
455
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm.
3040768
10068
455
Bakoss Tibor (1868-1950): Baromfik az udvaron. Akvarell, papír, jelzett. Üveg mögött 27x20 cm 2914290
10069
455
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Török Ignác (1795-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Foltos. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. 30x21 cm
2914389
10070
455
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Damjanich János (1804-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm
2914385
10071
455
Bardócz Árpád (1882-1938): Mészáros Lázár (1796-1858) honvéd altábornagy, hadügyminiszter portréja. Ceruza, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm
2993863
10072
455
75000
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF