Boris László (1897-1924), 5 db mű: Boksz-sorozat I-V. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán Haas Galéria kiállítási címkéivel. Üvegezett fa keretben, 15×22 cm / László Boris (1897-1924), 5 works of art: Box-series I-V. Mixed technique on paper, all of them signed. With Haas Gallery, Budapest exhibition labels on the reverse. Framed with glass, 15×22 cm
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Tehén borjával, 1911. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán XI. veneziai Nemzetközi Műkiállítás 1914 raglapjával és címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29,5×45 cm / watercolour on paper, signed, with Venezia 1914 exhibition label on the reverse, framed
Márk Lajos (1867-1940): Hölgy fehér fejfedőben. Olaj, karton, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben, 42×33 cm /
Békéssy Leo (1890-1966): Lovasszekér a völgyben. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán II. Magyar Képzőművészeti Kiállítás, 1951, Műcsarnok, Bp. raglapjával és 29-es sorszámmal. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 69×56 cm
Székely Alex (1901-1968): Erotikus rajzsorozat, össz. 16 db mű, 1953-59. Akvarell, ceruza, tus, papír. Mindegyik jelzett, kartonra kasírozva, 20x14 cm és 24x17,5 cm közötti méretekben. Sérült mappában.