Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Bánffy Miklós, gróf (1873-1950): Székelyek, 1930-as évek. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. Fakeretben, 49x33 cm
10036.

Rufpreis:
1 000 HUF
68

10037.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

10038.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
10039.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
10040.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Edvi Illés Aladár (1858-1927): Tehén borjával, 1911. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán XI. veneziai Nemzetközi Műkiállítás 1914 raglapjával és címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29,5×45 cm / watercolour on paper, signed, with Venezia 1914 exhibition label on the reverse, framed
10041.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Golgota, 1922. Rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben, 27,5×19 cm
10042.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
16

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed.
10043.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 80x60 cm.
10044.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Márk Lajos (1867-1940): Hölgy fehér fejfedőben. Olaj, karton, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben, 42×33 cm /
10045.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Békéssy Leo (1890-1966): Lovasszekér a völgyben. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán II. Magyar Képzőművészeti Kiállítás, 1951, Műcsarnok, Bp. raglapjával és 29-es sorszámmal. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 69×56 cm
10046.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10047.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF