Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2875707
10024
455
130000
2993024
10025
455
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A.
2786019
10026
455
28000
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist's proof, 65x49 cm
2900566
10027
455
70000
Gross Arnold (1929-2015): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lapszéli alig látható halvány foltokkal, üvegezett fakeretben, 11x24 cm / etching on paper, signed, proof print, framed 3026984
10028
455
100000
Veress Pál (1920-1999): Ingatag bálvány I.. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 69×49 cm 2974515
10029
455
90000
2644330
10030
455
90000
3036717
10031
455
42000
Pfannl Egon (1911-1973): Margit híd újjáépítése, az első ívek behelyezése, 1947.VI.15. Akvarell, papír, jelzett és datált, 39,5×29,5 cm
3031775
10032
455
80000
3030209
10033
455
80000
Haraszty Zsófia (1975-): Színválasztó 1. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Fakeretben.
2919702
10034
455
75000
3035946
10035
455
85000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF