Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10024.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A.
10025.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist's proof, 65x49 cm
10026.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gross Arnold (1929-2015): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lapszéli alig látható halvány foltokkal, üvegezett fakeretben, 11x24 cm / etching on paper, signed, proof print, framed
10027.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Veress Pál (1920-1999): Ingatag bálvány I.. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 69×49 cm
10028.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10029.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10030.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Pfannl Egon (1911-1973): Margit híd újjáépítése, az első ívek behelyezése, 1947.VI.15. Akvarell, papír, jelzett és datált, 39,5×29,5 cm
10031.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10032.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Haraszty Zsófia (1975-): Színválasztó 1. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Fakeretben.
10033.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10034.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10035.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF