Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10137.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10138.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Balatoni kirándulók. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×34,5 cm
10140.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csabai Wágner József (1888-1967): Kötő utca (Budafok v. Budaörs?). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20,5×26,5 cm
10141.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
11

Czimra Gyula (1901-1966): Kalapos portré. Szén, lavírozott tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 34,5x24 cm
10142.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Cvetkovic, Milena (-): Csendélet hangszerrel. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×48,5 cm
10143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Am Rosenhügel. Rézkarc, papír, jelzett, Conrad Gyula autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 22,5×14 cm
10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cakó Ferenc (1950-): Álom. Airbrush, vászon, jelzett. Fakeretben. 40x50 cm
10145.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
10146.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Czinege Zsolt (1964-): Csónak. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm
10147.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Czinege Zsolt (1964-): Tópart. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm
10148.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF