Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895086
10137
455
2662643
10138
455
14000
2957803
10139
455
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Balatoni kirándulók. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
2967146
10140
455
3200
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×34,5 cm
3038365
10141
455
Csabai Wágner József (1888-1967): Kötő utca (Budafok v. Budaörs?). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20,5×26,5 cm 3036519
10142
455
Czimra Gyula (1901-1966): Kalapos portré. Szén, lavírozott tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 34,5x24 cm 3036826
10143
455
Cvetkovic, Milena (-): Csendélet hangszerrel. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×48,5 cm
3032989
10144
455
Conrad Gyula (1877-1959): Am Rosenhügel. Rézkarc, papír, jelzett, Conrad Gyula autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 22,5×14 cm 3032471
10145
455
60000
Cakó Ferenc (1950-): Álom. Airbrush, vászon, jelzett. Fakeretben. 40x50 cm 2968436
10146
455
4200
Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
3033519
10147
455
Czinege Zsolt (1964-): Csónak. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm 3033515
10148
455
Czinege Zsolt (1964-): Tópart. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF