Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Czinege Zsolt (1964-): Velence. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 62x52 cm
10149.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Czinege Zsolt (1964-): Holland táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 51x61 cm
10150.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Czinege Zsolt (1964-): Találkozás. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 62x52 cm
10151.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Czinege Zsolt (1964-): Itatás. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 51x61 cm
10152.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett.Sérült. Hungarocellre kasírozva, 42x29,5 cm
10153.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csorba Simon László (1943-): Sötét Angyal (Radnóti), illusztráció az Ember Tragédiájájoz, 2014. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 42x29,5 cm
10154.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csorba Simon László (1943-): Szita-Maszk a Malomban, illusztráció az Ember Tragédiájájoz. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 42x29,5 cm
10155.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Marc Chagall (1887-1985): The Circus (A cirkusz). Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 18,5x14 cm
10156.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 17x14 cm
10157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 19,5x13 cm
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marc Chagall (1887-1985): The Female Angel (A női angyal). Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 18x14 cm
10159.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marc Chagall (1887-1985): The Rainbow (A szivárvány). Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 14x14 cm
10160.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF