Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967041
10161
455
Durkó Gábor (1916-2003), 2 db mű: Városképek (Prága és Constanta). Filctoll, golyóstoll, papír. Jelzett. 29x17,5 és 21x30 cm
2949340
10162
455
Durkó Gábor (1916-2003): Roma. toll, papír. Jelzett 30x21 cm
2993564
10163
455
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 4 db mű: 3 db akt és 1 db portré. Ceruza, papír, hártyapír (utóbbin apró lapszéli sérülésekkel). Mindegyik jelzett. 21x30 cm.
2967043
10164
455
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Női aktok (részben kétoldalas). Ceruza vagy golyóstoll, papír. 3 db jelzett. 16x14 és 29,5x21 cm közötti méretekben
2539600
10165
455
2825155
10166
455
44000
3034436
10167
455
Dukai Zsófia (?-): Önarckép, 2004. Akvarell, karton, jelzett, 21x14,5 cm
2995135
10168
455
32000
Dér István (1937-1993): Legelésző lovak, 1989. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
3035955
10169
455
30000
Dul Lajos (1894 - 1966): A Balaton Balatonszepezdnél 1940. Akvarell, papír, Jelzett, üvegezett keretben. Jeret sérült 18x29 cm
3031788
10170
455
50000
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Napfényes táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán Nagy Balogh János Egyesület raglapjával. 15,5x21,5 cm 3034457
10171
455
3200
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/10), 19,5x16,5 cm
2922673
10173
455
19000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF