Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Durkó Gábor (1916-2003), 2 db mű: Városképek (Prága és Constanta). Filctoll, golyóstoll, papír. Jelzett. 29x17,5 és 21x30 cm
10161.

Rufpreis:
2 800 HUF

Durkó Gábor (1916-2003): Roma. toll, papír. Jelzett 30x21 cm
10162.

Rufpreis:
1 800 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 4 db mű: 3 db akt és 1 db portré. Ceruza, papír, hártyapír (utóbbin apró lapszéli sérülésekkel). Mindegyik jelzett. 21x30 cm.
10163.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Női aktok (részben kétoldalas). Ceruza vagy golyóstoll, papír. 3 db jelzett. 16x14 és 29,5x21 cm közötti méretekben
10164.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10165.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10166.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Dukai Zsófia (?-): Önarckép, 2004. Akvarell, karton, jelzett, 21x14,5 cm
10167.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dér István (1937-1993): Legelésző lovak, 1989. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10168.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Dul Lajos (1894 - 1966): A Balaton Balatonszepezdnél 1940. Akvarell, papír, Jelzett, üvegezett keretben. Jeret sérült 18x29 cm
10169.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Napfényes táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán Nagy Balogh János Egyesület raglapjával. 15,5x21,5 cm
10170.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/10), 19,5x16,5 cm
10171.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10173.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF