Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3023121
10380
455
Korcsog Sándor: Barackos csendélet (2000) olaj, vászon Jelzett. ,keretben, 22x27 cm
3023122
10381
455
Korcsog Sándor: Téli táj (1990-es évek) olaj, vászon Jelzett. ,keretben, 26x37 cm
3033527
10382
455
14000
Kiss Róbert (?-): Ősszel. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
3031592
10383
455
Kovács Tamás (1942-1999): Hárfás. Litográfia, papír. Jelzett. 19x10 cm 3033178
10384
455
Kórusz József (1927-2010): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, lapszéli foltokkal. 18x19,5 cm
2997106
10385
455
Krón Béla (1884-1965): Genova rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 27x23 cm
2997380
10386
455
Kapicz Margit (1921-1995): Házak a Tisza parton Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42x65 cm
2459018
10387
455
Katona Áron Sándor (1940 - ): Lovak. Tűzzománc, fém, fém keretben, jelzett, 20x15cm
2377794
10388
455
28000
Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XXIX. Olaj, papír, jelzés nélkül. 32×21 cm 3032892
10389
455
Kass János (1927-2010): Narcis. Szitanyomat, papír. Jelzett 29x22 cm 3032890
10390
455
Kass János (1927-2010): Harcos. Szitanyomat, papír. Jelzett 29x22 cm 2505453
10391
455
42000
Keszegi Horváth László (?-?): Erdei vízesés. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben. 40x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF