Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Hankó Béla (1927-1993): Atmoszférikus táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. Jobb alsó sarkában sérült. 37×51 cm
10272.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
10273.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10274.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben. 50×70 cm.
10275.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Horváth Éva Mónika (1965-): Körömcipők, 2008. Hidegtű, papír. Jelzett. 20,58x20,5 cm. Fakeretben.
10276.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hajnal Gabriella (1928-) Szőnyegtervek 3 db. Akvarell, papír, kartonon. Egyenként 12x27 cm.
10277.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hercsuth Ferenc (1942-): Hullám (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 38x19,5 cm.
10278.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10279.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10280.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10281.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10282.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, 16,5×26,5 cm
10283.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF