Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3001861
10272
455
Hankó Béla (1927-1993): Atmoszférikus táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. Jobb alsó sarkában sérült. 37×51 cm
3002052
10273
455
Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
2897210
10274
455
Hévizi Éva (1946-): Életfa. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Paszpartuban. 30x24 cm
2991876
10275
455
38000
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben. 50×70 cm.
2986064
10276
455
15000
Horváth Éva Mónika (1965-): Körömcipők, 2008. Hidegtű, papír. Jelzett. 20,58x20,5 cm. Fakeretben.
2713780
10277
455
Hajnal Gabriella (1928-) Szőnyegtervek 3 db. Akvarell, papír, kartonon. Egyenként 12x27 cm.
2967767
10278
455
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Hullám (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 38x19,5 cm.
2967471
10279
455
2951729
10280
455
30000
2967675
10281
455
3019001
10282
455
28000
2958317
10283
455
Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, 16,5×26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF