Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3037702
10296
455
Hunyadi B. Edit (-): Szúnyog köz, 1974, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×37,5 cm 3036922
10297
455
Haranghy Jenő (1894-1951): Dante, 1921. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 32x26 cm 3036549
10298
455
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (1900 körül - ?): Munka közben. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 37,5x30 cm 3035855
10299
455
Helbing Ferenc (1870-1958): Szent István koronázása. Színes nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 20×28 cm 3035980
10300
455
Helbing Ferenc (1870-1958): Honfoglalás. Színes nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 20×28 cm 3035982
10301
455
Helbing Ferenc (1870-1958): Vérszerződés. Színes nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 20×28 cm 3033033
10302
455
Heller Andor (1904-?): Legény, 1917. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26,5×17 cm 3031675
10303
455
Horváth G. Andor (1876-1966): Pipázó. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. 40×50 cm 2967681
10304
455
2967773
10305
455
15000
3035656
10306
455
28000
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 1217/978 bírálati címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 16x24 cm. 2898016
10307
455
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF