Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Hunyadi B. Edit (-): Szúnyog köz, 1974, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×37,5 cm
10296.

Rufpreis:
2 400 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Dante, 1921. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 32x26 cm
10297.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (1900 körül - ?): Munka közben. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 37,5x30 cm
10298.

Rufpreis:
1 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Szent István koronázása. Színes nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 20×28 cm
10299.

Rufpreis:
3 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Honfoglalás. Színes nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 20×28 cm
10300.

Rufpreis:
2 400 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Vérszerződés. Színes nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 20×28 cm
10301.

Rufpreis:
2 400 HUF

Heller Andor (1904-?): Legény, 1917. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26,5×17 cm
10302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth G. Andor (1876-1966): Pipázó. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. 40×50 cm
10303.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

10304.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10305.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 1217/978 bírálati címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 16x24 cm.
10306.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
10307.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF