https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2750418
10518
455
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3019748
10519
455
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Imre (1859-1945): Pipázó juhász kutyájával. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2986000
10520
455
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Walter Rohrbach (1939-2021): Falkavadászat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2692648
10521
455
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rozanits Tibor (1931-): Dr. Weil Emil. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10522
455
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750413
10523
455
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812620
10524
455
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Alsó sarkaiban sérült. 45x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3000027
10525
455
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reich Károly (1922-1988): Füvészkert (Pál utcai fiúk). Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 8x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3001534
10526
455
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reich Gábor (1951-): Jel-kép. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 100/100. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2864414
10527
455
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Radnai Zoltán (1960-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 40×30 cm 2738570
10528
455
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000): 17 db illusztráció Rejtő Jenő Három testőr Afrikában c. könyvéhez, 1962. Tus, papír, vékony kartonra kasírozva. 3 db rajz jelzett és datált, többi jelzés nélkül.18x9,5 és 21x18 cm közötti méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
2739244
10529
455
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000): A legújabb divat (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. kartonra kasírozva. 17x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse