Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2662176
10506
455
P. Gellért László(?-): Dunapart, Zebegény. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban. 2751468
10507
455
55000
Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm
2865079
10508
455
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm
2735852
10509
455
2891119
10510
455
Rau Tibor (1934-2000): Téli idill (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 24x21 cm.
2982903
10511
455
15000
2796838
10512
455
Rác András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír. Jelzett. Farostra kasírozva. 59x42 cm
2982898
10513
455
2917695
10514
455
3014894
10515
455
Reich Károly (1922-1988): Anya gyermekével. Nyomat, papír, Reich Károly nyomtatott aláírásával.21x29 cm
2605475
10516
455
55000
Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, dekoratív fakeretben. 27x40 cm
3015019
10517
455
Rácz Lászlóné (?-): kardvirágok. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, dekoratív fakeretben, 60x38,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF