Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032625
10614
455
40000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (51/100), üvegezett keretben, 30x42 cm
3029269
10615
455
Szőnyi István (1894-1960): Zebegényi dombság. rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 25x33 cm 3027677
10616
455
15000
3027667
10617
455
15000
3027681
10618
455
15000
3033107
10619
455
3800
Szemerédy Miklós (?-?): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, karrtonra kasírozva, 26x33,5 cm
2898021
10620
455
7500
2772477
10621
455
14000
Szász Endre (1926-2003): Füves asszonyok Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/100), keretben, ázásnyomokkal, 40x35 cm 2992101
10622
455
Turza Ferenc (1945-2022): Folyó. Olaj, farost, jelzett, masszív fa keretben 40x50 cm
2822914
10623
455
75000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 60x50 cm
3019506
10624
455
3400
Török Endre (1926-1980): Marburg. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (37/100). Üvegezett fakeretben. 32,5×24 cm 3018240
10625
455
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF