Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (51/100), üvegezett keretben, 30x42 cm
10614.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szőnyi István (1894-1960): Zebegényi dombság. rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 25x33 cm
10615.

Rufpreis:
12 000 HUF

10616.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10617.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10618.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szemerédy Miklós (?-?): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, karrtonra kasírozva, 26x33,5 cm
10619.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10620.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szász Endre (1926-2003): Füves asszonyok Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/100), keretben, ázásnyomokkal, 40x35 cm
10621.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
20

Turza Ferenc (1945-2022): Folyó. Olaj, farost, jelzett, masszív fa keretben 40x50 cm
10622.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 60x50 cm
10623.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Török Endre (1926-1980): Marburg. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (37/100). Üvegezett fakeretben. 32,5×24 cm
10624.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10625.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF