Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032902
10638
455
Török Endre (1926-1980): Kakasok. Linómetszet, papír, jelzett. paszpartuban 24x17 cm 2819475
10639
455
4200
2819462
10640
455
4200
Ujváry Lajos (1925-2006): Kávészünet. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 56x43 cm
2576455
10641
455
Urbán Gábor (1946 - ): Női akt. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm
3022767
10642
455
Urbán Gábor (1946-): Csendérlet Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x30cm 2859076
10643
455
Urbán L. Valéria (?-): Vadkacsák. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 17,5x19 cm
3037725
10644
455
Ujváry Lajos (1925-2006): Lenni vagy nem lenni. Akvarell, papír, jelzett. 24x15 cm 3032076
10645
455
Udvary Pál (1900-1987): Menyecskék népviseletben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×34 cm 3001891
10646
455
Vöröss Tibor (1911-1999): Párizsi részlet, 1964. Kréta, akvarell, tus, papír, jelzett. 38×30 cm
3001997
10647
455
Vöröss Tibor (1911-1999): Rab (Horvátország), 1969. Kréta, papír, jelzett. 31×43 cm
2983973
10648
455
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), lap széle kissé elszíneződött, 19x24 cm 2983982
10649
455
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF