Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874270
10416
455
2931059
10417
455
26000
Mizser Pál (1941-): Elválaszthatatlanul . Tempera, farost, jelzett, üvegezett Fakeretben, 60x80 cm 3003058
10418
455
Madarász Gábor (1964-): Borkóstoló. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán Budavár Galéria címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm 2996642
10419
455
26000
2722847
10420
455
3018835
10423
455
3400
Muhits Sándor (1882-1956): Piaci jelenet. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 33×34 cm 2942085
10424
455
Merényi Rudolf (1893-1957): A csábítás. Ceruza, papír. jelzett 20x16 cm Keretben
2981983
10425
455
Melocco Miklós (1935): Kötél csomó. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm.
2981978
10426
455
15000
Melocco Miklós (1935): Memento Mori. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm.
2804377
10427
455
Marsovszky Endre (1916-1989): Schwarzwald II. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 27,5x35,5 cm
2804383
10428
455
Marsovszky Endre (1916-1989): Giocoso. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 41x28,5 cm
2603057
10429
455
55000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF