Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10416.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mizser Pál (1941-): Elválaszthatatlanul . Tempera, farost, jelzett, üvegezett Fakeretben, 60x80 cm
10417.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Madarász Gábor (1964-): Borkóstoló. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán Budavár Galéria címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10418.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10419.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10420.

Rufpreis:
8 000 HUF

Muhits Sándor (1882-1956): Piaci jelenet. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 33×34 cm
10423.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Merényi Rudolf (1893-1957): A csábítás. Ceruza, papír. jelzett 20x16 cm Keretben
10424.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Melocco Miklós (1935): Kötél csomó. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm.
10425.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Melocco Miklós (1935): Memento Mori. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm.
10426.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Marsovszky Endre (1916-1989): Schwarzwald II. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 27,5x35,5 cm
10427.

Rufpreis:
8 000 HUF

Marsovszky Endre (1916-1989): Giocoso. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 41x28,5 cm
10428.

Rufpreis:
8 000 HUF

10429.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF