Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (óriás). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és egy másik ceruzarajzzal, 17x11 cm
10530.

Rufpreis:
6 000 HUF

Róna Emy (1904-1988): Kisdobos illusztráció. Akvarell, ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 18x8,5 cm
10531.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (Karlskrona). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és egy másik ceruzarajzzal, 11x17 cm
10532.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm
10533.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10534.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rudnay Gyula (1878-1957): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, hátoldalán művészileg ellenőrizve pecséttel, lapszéli apró szakadásokkal és foltokkal, 14×19,5 cm
10535.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Szentendre. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×37 cm
10536.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×14 cm
10537.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Dachstein környéke. Akvarell, papír, jelzett, 16x26 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10538.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rákosy Anikó (1948-): Huszárok. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30), üvegezett fakeretben, 51x37 cm
10539.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Bőrharisnya és Halálos szerelem (erotikus karikatúra). Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 és 30x20 cm
10540.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
10541.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF