Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2986967
10530
455
Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (óriás). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és egy másik ceruzarajzzal, 17x11 cm 2986842
10531
455
5500
Róna Emy (1904-1988): Kisdobos illusztráció. Akvarell, ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 18x8,5 cm 2986965
10532
455
Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (Karlskrona). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és egy másik ceruzarajzzal, 11x17 cm 3031672
10533
455
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm
2992323
10534
455
3200
3005313
10535
455
Rudnay Gyula (1878-1957): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, hátoldalán művészileg ellenőrizve pecséttel, lapszéli apró szakadásokkal és foltokkal, 14×19,5 cm 3037692
10536
455
4600
Réti Mátyás (1922-2002): Szentendre. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×37 cm 3037751
10537
455
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×14 cm
3036162
10538
455
Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Dachstein környéke. Akvarell, papír, jelzett, 16x26 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. 3035723
10539
455
Rákosy Anikó (1948-): Huszárok. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30), üvegezett fakeretben, 51x37 cm
3032577
10540
455
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Bőrharisnya és Halálos szerelem (erotikus karikatúra). Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 és 30x20 cm
2942724
10541
455
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF