Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Amerigo Tot (1909-1984): Férfi tanulmány. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 14,5x13,5 cm
10626.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerigo Tot (1909-1984): Udvarlás. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 14,5x10 cm
10627.

Rufpreis:
2 000 HUF

Takács Dezső (1933-): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×11,5 cm
10628.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Török Endre (1926-1980): Hófoltos táj. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/94). Üvegezett, sérült fakeretben. 17×23,5 cm
10629.

Rufpreis:
2 800 HUF

10630.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10631.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Török Gyula (-): Két modell, 1980. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm
10632.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Tassy Béla (1942-): Bibliai jelenet. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5x7,5 cm
10633.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tuka László (1924-2007): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (74/100). Üvegezett fakeretben. Lapon és paszpartun apró foltokkal. 27×41 cm
10634.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Török Endre (1926-1980): Havas út. Linómetszet, papír, jelzett. lap széle foltos. 28x19,5 cm
10635.

Rufpreis:
2 800 HUF

-  Török Endre (1926-1980): Olasz falu. Linómetszet, papír, jelzett. paszpartuban 21x32 cm
10636.

Rufpreis:
3 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Fekete és vörös. Linómetszet, papír, jelzett. paszpartuban 21x18 cm
10637.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF