Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013240
10626
455
Amerigo Tot (1909-1984): Férfi tanulmány. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 14,5x13,5 cm
3013246
10627
455
Amerigo Tot (1909-1984): Udvarlás. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 14,5x10 cm
2967130
10628
455
2200
Takács Dezső (1933-): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×11,5 cm 2967129
10629
455
Török Endre (1926-1980): Hófoltos táj. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/94). Üvegezett, sérült fakeretben. 17×23,5 cm 2750683
10630
455
2993828
10631
455
60000
3038222
10632
455
38000
Török Gyula (-): Két modell, 1980. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm
3036837
10633
455
Tassy Béla (1942-): Bibliai jelenet. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5x7,5 cm 3033928
10634
455
Tuka László (1924-2007): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (74/100). Üvegezett fakeretben. Lapon és paszpartun apró foltokkal. 27×41 cm
3033097
10635
455
Török Endre (1926-1980): Havas út. Linómetszet, papír, jelzett. lap széle foltos. 28x19,5 cm 3032898
10636
455
- Török Endre (1926-1980): Olasz falu. Linómetszet, papír, jelzett. paszpartuban 21x32 cm 3032906
10637
455
Török Endre (1926-1980): Fekete és vörös. Linómetszet, papír, jelzett. paszpartuban 21x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF