Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×34,5 cm
10048.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Nagybányai üveggyár (?). Tus, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 18x23 cm
10049.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10050.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Arató István (1922-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x70 cm
10051.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

A. Bak Péter (1950-): Naplemente. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 35x50 cm
10052.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr gitárral és festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×50 cm
10053.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Apátfalvi Czene János (1904-1984): Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 40×50 cm
10054.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Andruskó Károly (1915-2008): Újvidék (Novi Sad.) Fametszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 4x50 cm
10055.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Cirkuszosok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"). Hátoldalán tanulmányrajz, ceruza, papír, jelzés nélkül. 22×24,5 cm
10056.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ábrahám Rafael (1929-2014): Mediterrán kikötő. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x27cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Dunakanyar Ausztriában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 22×33,5 cm
10058.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 10x16,5 cm
10059.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF