Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3036806
10048
455
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×34,5 cm
3033061
10049
455
15000
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Nagybányai üveggyár (?). Tus, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 18x23 cm 3032419
10050
455
15000
3032461
10051
455
46000
Arató István (1922-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x70 cm
3032511
10052
455
A. Bak Péter (1950-): Naplemente. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 35x50 cm
3033950
10053
455
50000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr gitárral és festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×50 cm
3033941
10054
455
36000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 40×50 cm
3039969
10055
455
Andruskó Károly (1915-2008): Újvidék (Novi Sad.) Fametszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 4x50 cm 2971747
10056
455
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Cirkuszosok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"). Hátoldalán tanulmányrajz, ceruza, papír, jelzés nélkül. 22×24,5 cm
2687240
10057
455
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mediterrán kikötő. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x27cm
2967142
10058
455
2200
Ábrahám Rafael (1929-2014): Dunakanyar Ausztriában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 22×33,5 cm
3009995
10059
455
Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 10x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF