Samu Hajnalka (?-): Little blue. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. ... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Samu-Hajnalka-Little-blue-Akril-vaszon-Jelzett-a-hatoldalan-55x46-cm~II3005588
3005588
10558
455
Rufpreis:
7 000 HUF 18,97 EUR , 21,88 USD
Beschreibung: Samu Hajnalka (?-): Little blue. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 55x46 cm
: nagy_andras