Tétel

Rufpreis:

9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD

Beschreibung:

Mezős Béla (1949- ): Zivatar után. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm, 30x40 cm Hátoldalán a művész autográf feliratozásával

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras