Porzellan

Zahl der Lose: 373

Brody Westham fajansz étkészlet 5 db nagy méretű kínáló tál, Matricás, jelzett, kis kopásokkal 32,29, cm
11388.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kis kopással
11389.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Royal Dux vadászkorsó pár, jelzett, hibátlan, körben vadászjelenetekkel díszített, kézzel festett, m: 15 cm
11390.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
11391.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

4 darab antik belga tányér, jelzés nélkül, mázrepedéssel, kopással, d: 20 cm
11392.

Rufpreis:
12 000 HUF

Minton vadász mintás fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással hátul d: 25 cm / Minton Fayenece hunting plate
11393.

Rufpreis:
10 000 HUF

6 db antik Sarreguemines fajansz tányér, kettő repedéssel, matricás, jelzett d: 21 cm
11394.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fischer Ignác kínáló tál. Pillangós és virágos mintákkal. Jelzett, kis kopással d: 25 cm
11395.

Rufpreis:
10 000 HUF

8 db fajansz tányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 19-24 cm
11396.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hüttl Tivadar Aquincum kínáló tál. Kézzel festett, jelzett,ki skopással 38x25 cm
11397.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Hüttl Tivadar fajansz tányér párban. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 25 cm
11398.

Rufpreis:
12 000 HUF

Madaras tál. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, kopásokkal 35x28 cm
11399.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF