Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989190
11388
450
15000
Brody Westham fajansz étkészlet 5 db nagy méretű kínáló tál, Matricás, jelzett, kis kopásokkal 32,29, cm 2963151
11389
450
Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kis kopással 2955839
11390
450
Royal Dux vadászkorsó pár, jelzett, hibátlan, körben vadászjelenetekkel díszített, kézzel festett, m: 15 cm
2714408
11391
450
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett. 2989772
11392
450
4 darab antik belga tányér, jelzés nélkül, mázrepedéssel, kopással, d: 20 cm
2990389
11393
450
Minton vadász mintás fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással hátul d: 25 cm / Minton Fayenece hunting plate
2990012
11394
450
6 db antik Sarreguemines fajansz tányér, kettő repedéssel, matricás, jelzett d: 21 cm 2994429
11395
450
Fischer Ignác kínáló tál. Pillangós és virágos mintákkal. Jelzett, kis kopással d: 25 cm 2961175
11396
450
8 db fajansz tányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 19-24 cm
2961125
11397
450
Hüttl Tivadar Aquincum kínáló tál. Kézzel festett, jelzett,ki skopással 38x25 cm 2989182
11398
450
2 db Hüttl Tivadar fajansz tányér párban. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 25 cm
2989158
11399
450
Madaras tál. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, kopásokkal 35x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF